• Du er her

Fodbold uge 25

 

 

 

Tirsdag           18.06.2019            Serie 3 kl. 18.30                 FIF Trekroner IF    
Lørdag 22.06.2019  Serie 3  kl. 13.30  Vodskov IF  FIF   
             
Søndag 23.06.2019  Serie 5  kl. 18.30 Birkelse IF  FIF   
             
Tirsdag 18.06.2019 U 13 Drenge Liga 5 kl. 19.00 FIF Hjørring IF JM- Kval. kamp
             
Mandag 17.06.2019 U 13 Drenge C kl. 18.30 FIF Hanstholm IF                
             
Onsdag 19.06.2019 U 11 Drenge C hverdag       kl. 17.30 Stævne FIF Stadion              
             
Onsdag 19.06.2019 U 12 Piger B kl. 18.00 St.Restrup IF FIF Frejlev Stadion
             
Søndag 23.06.2019 U 13 Piger C   Pulje 13 kl. 10.00 Asaa / Agersted       FIF   Regionsmesterskaberne
    U 13 Piger C   Pulje 13 kl. 10.35 St. Restrup IF IK Rosendal Regionsmesterskaberne
    U 13 Piger C   Pulje 13 kl. 11.20  FIF  St. Restrup IF Regionsmesterskaberne 
    U 13 Piger C   Pulje 13 kl. 11.55 IK Rosendal Asaa / Agersted Regionsmesterskaberne
    U 13 Piger C   Pulje 13 kl. 12.40 St. Restrup IF  Asaa / Agersted  Regionsmesterskaberne
    U 13 Piger C   Pulje 13 kl. 13.15 FIF  IK Rosendal  Regionsmesterskaberne
             
Lørdag 22-06-2019 U 16 Piger Liga 2 kl. 14.00 Morsø pigerne Fortuna Hjørring JM kamp
             
Søndag 23.06.2019  U 13 Piger C   Pulje 14 kl. 10.00 Vejgaard B Støvring IF  Regionsmesterskaberne
    U 13 Piger C   Pulje 14 kl. 10.35 IF Skjold Sæby VGH Regionsmesterskaberne
    U 13 Piger C   Pulje 14 kl. 11.20 Støvring IF IF Skjold Sæby Regionsmesterskaberne
    U 13 Piger C   Pulje 14 kl. 11.55  VGH Vejgaard B  Regionsmesterskaberne
    U 13 Piger C   Pulje 14 kl. 12.40  IF Skjold Sæby  Vejgaard B  Regionsmesterskaberne
    U 13 Piger C   Pulje 14 kl. 13.15 Støvring IF VGH Regionsmesterskaberne
             
 Søndag  23.06.2019 U 14 Drenge C kl. 10.00 Vraa / Børglum IF  Mariager IK  Regionsmesterskaberne 
    U 14 Drenge C kl. 10.35 Farsø / Ullits Støvring IF Regionsmesterskaberne
    U 14 Drenge C kl. 11.20 Mariager IK Farsø / Ullits  Regionsmesterskaberne
    U 14 Drenge C kl. 11.55 Støvring IF Vraa / Børglum IF Regionsmesterskaberne
    U 14 Drenge C kl. 12.40 Farsø / Ullits Vraa / Børglum IF Regionsmesterskaberne
    U 14 Drenge C kl. 13.15 Mariager IK Støvring IF Regionsmesterskaberne
             
  • jutlander
  • Allan Kaer
  • Ceste trae
  • fjerritslev autolakering
  • fjpress
  • Granly
  • Kaj Rasmussen VVS
  • Klim Fjerritslev El
  • Konditoriet
  • Lindstroem
  • midtvejs auto tryklogo 2

     

  • Nordjyske
  • Renes Vin
  • Sportsmaster
  • Superbrugsen
  • tican
  • Verner Ranum
  • ICJ
  • minKoebmand
  • eurospar
  • Fjr Busser
  • Aagarskov mink
  • Kraghs jagt
  • FJR haveservice
  • FIF stoette
  • crazydaisy
  • Byens pizza
  • Brix
  • Bredbaand nord
  • Bej skilte
  • Bej anlaeg
  • Frisoer Team Rosenkrantz
  • nissan
  • inelco
  • auto gedsted

  • Hjorthj

  • Spvendsyssel 1
  • Lamai-l
  • EDB

Facebook